Kimya

Mobil metal analiz cihazları, işletme mühendisliği için, tek bir metalik bileşenden itibaren tüm fabrika donanımını test etmek için güçlü ekipmanlardır. Bu spektrometreler kullanılan malzemeyi çok kısa zamanda ve yüksek hassasiyette tanımlayabilirler.

Spektrometreler üretim esnasında, üretim sürecini kontrol etmek, nakliye edilmiş ve depolanmış ürünlerin kalitesini belirlemek, katkıların ve ham maddelerin elementsel bileşimini kontrol etmek için kullanılırlar. Peki hangi cihaz sizin ihtiyaçlarınız için en uygundur? Doğru cihazı seçerken, doğruluk ve hız için gereksinimler belirleyicidir. Geniş ICP ve XRF spektrometre seçenekleriyle SPECTRO her uygulama için en uygun çözümü sunmaktadır. Ayrıca bu cihazlar tortu, geri dönüşüm malzemeleri, atık ve atık su analizleri için de doğru cihazlardır.

Gaz, katı, sıvı formalarında çoklu elementsel analiz için minimum numune hazırlama gerektiren lazer spektrometreler kimyasal ürünlerin kontrolünde de kullanılmaktadırlar.

Kimya sektöründe kullanılan çeşitli spektrometreler için gerekli olan numune hazırlama cihazları ve uluslararası sertifikalı standart numuneler analiz kalitesini artırmak ve kaliteyi kontrol edebilmek için gerekli olan ekipman ve sarflardır.

Kimya Sektöründe Kullanılmakta Olan Cihazlar

Numune Hazırlama Cihazları / Eritiş Cihazları

Standart Numuneler / Standart Numuneler

X-Ray Tüpleri / X-Ray Tüpleri