Vizyon & Misyon

BES Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. kurucu ortakları, 1986 yılında başlanmış olan Spektrometrelerin satış sonrası hizmeti yolculuğuna, dünya çapında konusunda lider firmaların ürünlerinin satışını da üstlenerek, kazanılmış tecrübeleri piyasada ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmeti ile bütünleştirip sektördeki firmaların bilinçli cihaz alımlarına katkıda bulunmayı hedeflemişlerdir.

Firma, profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı  bir modeli benimsemektedir. Buna göre; çalışan teknik personeline temsilcisi olduğu firmaların fabrika eğitimlerini aldırarak teknolojik gelişimleri yakından takip etmelerini, çağdaş bir bakış açısına sahip olmalarını ve bu kazanımlarını hizmetlerine yansıtmalarını hedeflemiştir.

Türkiye, Azerbaycan, Türkmenistan ve Arnavutluk’u kapsayan sorumluluk alanı içinde profesyonel kadrosu ile primer metal üretimi, demir-çelik ve demir dışı yarı mamul ve mamul metaller, petro-kimya, AR-GE, otomotiv, çimento, seramik, refrakter, maden, çevre endüstrilerinde faaliyet gösteren konusunda lider firmaları içine alan müşteri portföyümüzle üstlendiğimiz misyonu başarı ile yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Satış sonrası hizmetin önemi herkesçe çok iyi bilinmektedir. Kalite kontrolunda kullanılan bu cihazların, değil günlerce, bir saat bile duruşa tahammülleri yoktur. BES Mühendislik San. ve Tic. A.Ş., servis bazlı bir şirket olduğu ve kurucuları çeyrek asırdan fazla bir süredir spektrometre konusunda servis mühendisi olarak çalıştıkları için, hızlı ve kaliteli servisin önemini çok iyi bilmektedirler. Amacımız cihaz kullanıcılarının yaşayabilecekleri tüm problemleri kendi problemimiz olarak görüp, çözüm üretmektir.

Alanında, dünya çapında lider olan, üstün teknoloji ürünlere sahip uluslararası firma ve markaların Türkiye temsilciliğini yapan BES Mühendislik San.ve Tic. A.Ş., sadece  uzman olduğu  konu üzerinde çalışmayı ilke edinmiş ve bu şekilde sektörde diğer temsilcilik yapan firmalardan farklı bir misyon üstlenmiştir.

Bize göre uzman olmak ayrıcalıktır. O yüzden Biz BES Mühendislik olarak kuruluşumuzdan beri ;

Sadece en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz…