MP250 / Hidrolik Pres

  • Açıklama
  • Dökümanlar
  • Uygulamalar
  • Galeri
  • Video

MP250, 100 mm çaplı ve 0.5 tonluk ölçekli bir manometreye sahiptir. Bu, çoğu uygulama için, özellikle XRF amaçları için yaygın 32 ve 40 mm kalıp setleri ile uygundur. Daha küçük kalıp setleri ile de kullanılabilir. Basması kolaydır.
MP250D, MP150D ile aynı dijital ekranı kullanır ve 10 kg'lık adımlarla (0.01 ton) basınç farklarını gösterir. Böylece, bu büyük kırmızı sayılar nedeniyle kalıp setinizdeki basıncı hassas bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu, genellikle yüksek basınca dayanmayan ve kolayca aşırı yüklenebilen küçük kalıp setleri için kullanışlıdır. Bu, MP250D'yi tüm laboratuvar ihtiyaçları için iyi bir Pres haline getirir.
MP250D ayrıca doğrudan ekranda olmasını istediğiniz maksimum basıncı ayarlamak için ayarlanabilir bir basınç sınırlayıcıyla (p / n: MP-S2) birleştirilebilir. Daha sonra pompalamaya devam etseniz bile basınç bu noktada duracaktır. Bu, her pres işlemini tekrarlanabilir hale getirir. Ve eğer farklı kişiler bu Pres makinesiyle çalışıyorsa, kazara kalıp setini aşırı yükleyemezler.

Ayrıca, basın verilerini Bilgisayarınıza göndermek için bir seri konektör de alabilirsiniz (p / n: MP-DA1).

İçerik Güncellenecektir.

İçerik Güncellenecektir.

İçerik Güncellenecektir.

İçerik Güncellenecektir.