SPECTROLAB S / Sabit Metal Spektrometre

  • Açıklama
  • Dökümanlar
  • Uygulamalar
  • Galeri
  • Video

Son nesil SPECTROLAB S, şu ana kadar üretilmiş hiçbir Spektrometrenin sunamadığı krarlılık, esneklik, analitik işlevsellik ve yüksek performansı bir arada sunuyor. SPECTROLAB S, Ar-Ge ve proses/kalite kontrol konusunda kendi standartlarını oluşturuyor. CMOS dedektör teknolojisi ile eski nesil PMT teknolojisinin kararlılık ve performansını yakalamış hatta aşmıştır. Bu son nesil Spektrometre, metaldeğerli metal analizleri ve inklüzyon ölçümleri ile PMT bazlı cihazların yerini almıştır.

Ayrıca eski CCD versiyonunda yer alan ICAL (tek numune ile -akıllı kalibrasyon) özelliği daha da geliştirilerek ICAL 2.0 versiyonuyla daha da mükemmelleştirilmiştir.

SPECTRO, arkasında 40 yılı aşkın bir tecrübe ve birikimin yattığı, Dünyanın önde gelen bir Spektrometre üreticisidir, bu tecrübe ve birikimden süzülen bir cihaz olan SPECTROLAB S, birincil metal üreticileri, Ar-Ge Laboratuvarları ve her türlü kritik uygulamalar için idealdir.

-SMA-70: The Analysis of Iron and Steel with SPECTROLAB-S -SMA-71: The Analysis of Aluminum with SPECTROLAB-S -SMA-72: The Analysis of Copper with SPECTROLAB-S Bu uygulamalarla ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle >iletişime geçebilirsiniz.