SPECTROCHECK / Sabit Metal Spektrometre

  • Açıklama
  • Dökümanlar
  • Uygulamalar
  • Galeri
  • Video

En düşük fiyata alabileceğiniz en yüksek performans...

SPECTROCHECK, hem ekonomik, hem de analiz sonuçları güvenilir olsun diyen, küçük ve orta ölçekli dökümhane ve işletmeler için tasarlanmıştır. Yüksek işçilik kalitesi, kompakt tasarım ve elbette uygun fiyata sahip bu cihaz, demir, alüminyum ve bakır analizleri için idealdir.

Alman mühendisliği ve SPECTRO nun geleneksel kalite anlayışı ile üretilmesine karşın, fiyatının bu kadar düşük olması sizi şaşırtmasın. SPECTRO, kalitesinden asla taviz vermeden, kullanıcıların neye ihtiyacı varsa, onu sunan bir cihaz üretti, SPECTROMAXx ve SPECTROLAB cihazlarında da kullandığı  ICAL, (Intelligent CALibration Logic-tek numune ile profil ve rekalibrasyon aynı anda)  , Dijital yakma kaynağı (Plasma Generator) gibi üstün özellikleri bu cihaza da uyguladı ve ortaya piyasadaki en iyi fiyat/performans oranına sahip SPECTROCHECK çıktı.

Optik tank, okuma kararlılığı için ısı kontrollü ve elde edilen ışığın en iyi şekilde transferi için argon akışlıdır. SPECTROCHECK, dökümhanelerin ihtiyacı olan elementler gözönünde bulundurularak, en iyi ve mükemmel sonuçları alabileceğiniz dalga boyları seçilerek tasarlanmış, element etkileşimleri minimuma indirgenmiştir.

Yeni yazılım ve kullanıcı arayüzü, en deneyimsiz operatörler de düşünülerek, buton-bazlı olarak hazırlanmıştır. Uzun ve karmaşık menüler arasında kaybolma ihtimali yoktur.

Fabrikanıza geldiği gün, uzun eğitimlere gerek kalmadan ”fişe tak, çalıştır“ imkanı vardır.

-Application Brief: Analyzing Solder Bath Contamination in Electronics Manufacturing (SMA-65-AB)

-Application Brief: Analysis of solder with the SPECTROCHECK stationary metal analyzer

-Application Brief: Analysis of Copper-based metals with the SPECTROCHECK stationary metal analyzer

-Application Brief: Analysis of Aluminum-based metals with the SPECTROCHECK stationary metal analyzer

-Application Brief: Analysis of Iron-based metals with the SPECTROCHECK stationary metal analyzer

Bu uygulamalarla ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle >iletişime geçebilirsiniz.