SPECTROCUBE / XRF Spektrometreler

  • Açıklama
  • Dökümanlar
  • Uygulamalar
  • Galeri
  • Video

Sınıfının en hızlısı: Tipik testlerden iki kat daha hızlı, yüksek hızda yüksek hassasiyet
Kapsam ve doğruluktaki üstünlükler: Optimize edilmiş uygulama paketleri
Eşsiz kullanım kolaylığı: Doğru sonuçları elde etmek için sadece üç basit adım

Yeni SPECTROCUBE ED-XRF analizörü, çeşitli uygulamalar için kolay, güvenilir, doğru, yüksek verimli analiz sunar; değerli metallerin analizi, uygunluk taraması veya yakıtların ve madeni yağların analizi vb..

SPECTROCUBE analizörü, kısa bekleme aralıkları, sezgisel yazılım yoluyla zahmetsiz iş akışı ve düşük duruş süresi sağlamak için yüksek çözünürlüklü ve yüksek sayım oranlı dedektör dahil son teknoloji ED-XRF teknolojisine sahiptir.

SPECTROCUBE, benzersiz bir kullanım kolaylığı için minimal eğitimli kullanıcılar için bile hızlı ve sorunsuz bir iş akışı sağlar. Kompakt kaplama alanı, dar tezgah üstü alanlara uyar, ancak çok sayıda küçük ila büyük numuneyi ölçebilir. Çoğu analiz için SPECTROCUBE, sadece genel amaçlı bir kalibrasyon ile gerekli doğruluğu sağlar.

-Application Brief: Precious Metals Testing with ED-XRF Spectrometry (XRF-115-AB)

-Application Report: Analysis of Plastics According to the RoHS Directive (XRF-117)

-Application Brief: Combined Application for the Analysis of 24 Elements in Various Types of Petrochemical Products using the SPECTROCUBE (XRF-118-AB)

-Application Brief: Analysis of Ultra-Low Sulfur Content in Automotive Fuels According to ISO 13032 and ASTM D 7220-12 (XRF-124)

Bu uygulamalarla ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle >iletişime geçebilirsiniz.

İçerik Güncellenecektir.